عفونت واژن در چه کسانی به وجود می آید

عفونت واژن در چه کسانی به وجود می آید

عفونت واژن در چه کسانی به وجود می آید

عفونت واژن در چه کسانی به وجود می آید

ما در این مقاله میخواهیم مطالبی را ارائه کنیم که در رابطه با عفونت های زنانه از نوع عفونت در واژن است. بیان کنیم که عفونت واژن در چه کسانی به وجود می آید؟ در مقالات قبلی در مورد عفونت های زنانه و عفونت ادراری در خانم های باردار صحبت هایی مطرح شده است. سوالاتی که در این زمینه ها برای بانوان مطرح شده بود از طریق خانم دکتر محبوبه ماموریان پاسخ داده می شود.

عفونت واژن چیست؟علت های ایجاد عفونت واژن در بانوان چیست؟ درمان عفونت واژن به طریقی انجام خواهد شد. عفونت واژن در چه کسانی به وجود می آید؟ و از این دست سوالاتی که در ذهن همه بانوان چه خانم های متاهل چه خانم های باردار و گاهی هم دختران مجرد به وجود خواهد آمد. ما در این قاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

علت ایجاد عفونت واژن چیست؟

علت ایجاد عفونت واژن در درجه اول عدم رعایت بهداشت مقاربت است. این جمله به این معنی است که خانم ها و آقایان به بهداشت فردی خود قبل از انجام سکس و رابطه جنسی دقت نکرده و آن را رعایت نمیکنند. علت های دیگر در بقیه افراد(افراد متاهل و مجرد) به وجود خواهد آمد شامل موارد زیر است:

  1. افرادی که دچار دیابت هستند معمولا دچار عفونت های قارچی خوهند شد.
  2. شستشو در سرویس بهداشتی های عمومی یا مکان های دیگر میتواند دلیلی برای انتقال عفونت به واژن بانوان باشد. حتی ممکن است باعث عفونت های اداری چه در خانم های متاهل و مجرد و بیشتردر خانم های باردار باشد.
عفونت واژن در چه کسانی به وجود می آید

عفونت واژن در چه کسانی به وجود می آید

انواع عفونت های واژینال

عفونت های واژن شامل انواع مختلف است که ما در این قسمت میخواهیم چند نمونه از آن را بیان کنیم.

مطالعه بیشتر  کاربرد های پی آر پی چیست؟

عفونت های قارچی

عفونت های قارچی که بیان کردیم بیشتر در افراد دیابتی به وجود خواهد آمد. این نوع عفونت عارضه جدی نخواهد داشت و با مراجعه به پزشک شما میتوانید در سریعترین زمان ممکن این عفونت را از بین ببرید.

عفونت های میکروبی یا عفونت های تیرکومونایی

عفونت های میکروبی: درمان این عفونت ها زمانی بیشتری را نسبت به عفونت های قارچی به خود اختصاص می دهد. بیمار با تحت نظر قرار گرفتن پزشک و معاینه باید آنتی بیوتیک هایی را مصرف کند. میزان این آنتی بیوتیک هارا باید پزشک بر اساس عفونت تشخیص داده شده تجویز کند. مصرف آنتی بیوتیک در دراز مدت برای هر زمینه بیماری به طور مثال دندان درد یا سینوزیت باعث ایجاد عفونت های قارچی خواهد شد. همانطور که در قسمت بالا بیان کردیم عفونت های قارچی درمان آسانی دارند درنتیجه هر زمانی که پزشک مصرف طولانی مدت آنتی بیوتیک را چه به صورت خوراکی و چه به صورت تزریقی به بیمار پیشنهاد می کند. از یک درمان ضد قارچ هم باید استفاده کنند.

روش درمان عفونت های میکروبی

علاوه بر مصرف آنتی بیوتیک ها برای درمان عفونت های میکروبی میتوان پلاسما درمانی یا درمان با پلاسما را تجویز کرد. درمان با پلاسما دی وی دی در زمینه درمان عفونت ها بسیار موثر واقع خواهد بود زیرا در مدت زمان کوتاه و به بهترین نحوه عفونت های میکروبی از بین خواهند رفت. با استفاده از این روش میتوان عفونت را در یک جلسه به صورت کامل از بین برد.

بهترین دکتر زنان در شمال تهران

خانم  دکتر محبوبه ماموریان اصفهانی دکتر زنان و زایمان هستند که مطب ایشان واقع در میرداماد است. شما عزیزان اگر به عفونت مبتلا باشید میتوانید از وبسایت ایشان اقدام به نوبت دهی کرده و با مراجعه به ایشان این بیماری را در یک جلسه به روش پلاسما درمانی از بین ببرید.

مطالعه بیشتر  درد در هنگام مقاربت

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

پیج اینستاگرام دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

کانال آپارات دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

کانال نماشا دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

———————————————————–

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button