ترمیم واژن چگونه فرآیندی است؟

ترمیم-واژن

ترمیم-واژن

امروزه بسیاری از افراد به ویژه بانوان تمایل دارند تا با استفاده از روش‌ های کم خطر کلیه نواقص موجود در جسم خود را برطرف کرده و ظاهری زیبا و سالم را برای خود فراهم سازند.

یکی از اساسی ترین و البته مهمترین نقاط بدن بانوان ناحیه واژینال می باشد، که ممکن است بر اثر عوامل ارثی و یا به صورت اکتسابی نقص هایی برای آن به وجود آید که متخصصان می‌ توانند با روش‌ های مختلف آنها را برطرف سازند.

در فرایند ترمیم واژن متخصصان روش های مختلف را به افراد پیشنهاد می‌ دهند که معمولاً  روش‌ های کم خطر و کم عارضه را برای افراد در نظر خواهند گرفت.

لازم است بدانید که ترمیم واژن با روش های کاملا اصولی و فرایند های حساس اتفاق می‌ افتد تا پزشک بتوانند ضمن دریافت نتیجه مطلوب سلامت فرد را به خوبی حفظ نماید.

دلایل اصلی برای ترمیم واژن

ترمیم-واژن

ترمیم-واژن

گاها ممکن است بانوان به دلایل مختلف مانند وراثت و یا فرآیند های اکتسابی، در ناحیه واژن خود نقص ها و قسمت های نا زیبا را مشاهده نمایند که می‌ توانند با مراجعه به پزشک مربوطه اقدام به ترمیم واژن کرده و نواقص پیش آمده را به راحتی برطرف سازند.

توجه داشته باشید که بزرگ بودن لابیا ها و گشادی واژن با روش های مختلف درمان خواهد شد و متخصصان فرآیند های لیزری را برای افراد در اولویت قرار می‌ دهند.

شل شدن واژن، تیرگی پوست، بی اختیاری ادرار و بزرگی لابیا ها همگی عواملی هستند که فرد به دنبال آنها تمایل به ترمیم واژن‌ دارد و می تواند با مراجعه به پزشک متخصص روش‌ های درمانی مختلف را جویا شده و بهترین گزینه را انتخاب نماید.

لازم است بدانید که در فرایند ترمیم واژن متخصصان ابتدا با لیزر می‌ توانند نواقص را برطرف سازند.

اما در موارد حادتر با استفاده از جراحی های پیشرفته نقص ها و قسمت های اضافی را جدا کرده و اگر فردی از گشادی واژن رنج می برد می تواند با استفاده از عمل های جراحی ناحیه مورد نظر را تنگ تر نمایند.

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است افراد با نقص در ناحیه واژن مواجه شده و نیاز به انجام فرآیند های ترمیم واژن داشته باشد.

لازم است بدانید که هرگونه ضعف در دیواره واژن می‌ تواند عاملی برای تغییر شکل در این ناحیه باشد که افراد می‌ توانند با انجام فعالیت های ترمیمی زیبایی و سلامت واژن را بازگرداند.

انجام زایمان‌های طبیعی و هرگونه ضعف در ناحیه کف لگن از دیگر عواملی هستند که می‌ توانند باعث افتادگی و نازیبا شدن واژن شوند، به همین دلیل متخصصان انجام ورزش های مربوط به کف لگن را پیش از زایمان و پس از آن به افراد توصیه می‌ کنند.

توجه داشته باشید که انجام فعالیت‌ های ورزشی سنگین و یا بلند کردن اجسام سنگین با روش‌ های اشتباه همگی عواملی هستند که می‌ توانند آسیب‌ های زیادی به ناحیه واژینال وارد کنند.

البته باید بدانید که شل شدن بافت واژن در برخی از خانم ها به صورت ارثی بوده که می توانند با استفاده از روش های مختلف اقدام به ترمیم واژن نمایند.

اقدامات پیش از ترمیم واژن

اقدامات بیش از ترمیم واژن

اقدامات بیش از ترمیم واژن

امروزه پزشکان و متخصصان می‌ توانند هر گونه آسیب در نواحی مختلف بدن را درمان کرده و با کمترین عوارض بهترین نتیجه را به دست آورند.

مطالعه بیشتر  روش های ایمن برای برجسته کردن جی اسپات با تزریق

نکته قابل توجهی که به هیچ عنوان نباید در انجام آن کوتاهی کرد مراقبت های است که باید قبل از ترمیم واژن انجام پذیرد.

پزشکان روش های درمانی متفاوتی را برای بهبود بافت آسیب دیده واژن انجام می دهند و به این واسطه مراقبت های قبل از عمل را به طور دقیق برای بیماران بازگو می کنند.

یکی از مهمترین مسائلی که پیش از هرگونه فعالیت برای ترمیم واژن باید انجام شود این است که سوابق و بیماری‌ های زمینه‌ ای را به پزشک خود اعلام کنید.

البته پزشکان برای افزایش دقت کار خود چندین آزمایش و یا تصویربرداری را برای شما الزامی دانسته که با انجام آنها بخش عمده‌ ای از آسیب ها را متوجه خواهند شد.

اما مراجعین موظفند که هرگونه بیماری و یا مصرف داروهای مختلف را به پزشک خود اعلام کرده تا متخصصان پیش از عمل بتوانند تدابیر مناسب را در نظر بگیرند.

در غیر اینصورت ممکن است حین انجام فرآیندهای درمانی برای ترمیم واژن اختلالاتی به وجود آید که پزشک نمی تواند در این شرایط بهترین و سریعترین عکس العمل را انجام دهد.

متخصصان توصیه دارند که اگر قصد انجام هرگونه فعالیت ترمیمی در ناحیه واژن را دارید باید ابتدا از این مسئله مطمئن شوید که آیا عفونت در ناحیه واژن وجود دارد یا خیر.

اگر این عارضه وجود داشته باشد حتی در حد بسیار جزئی و خفیف باید هرچه سریع تر درمان شود در غیر این صورت پزشکان نمی‌ توانند فعالیت های مناسب را برای ترمیم واژن انجام دهد.

با وجود عفونت اگر زخم بسیار کوچک و جزئی در بخش‌ های مختلف به وجود آید محلی برای تجمع آلودگی های بیشتر است و بروز عفونت در حد وسیع تر اتفاق می‌ افتد.

متخصصان در بین انواع داروهای مصرفی ممکن است برای انجام ترمیم واژن برخی از آنها را موقتا حذف و یا ۲ دوز مصرفی را کاهش دهند.

بهتر است که طبق نظر متخصصان تمامی فاکتورهای گفته شده را با جزئیات کامل انجام دهید تا در کنار دریافت بهترین نتیجه بتوانید از عوارض جانبی دوری کنید.

اقدامات پیش از ترمیم واژن به اندازه فرآیندی که در پیش خواهید داشت حائز اهمیت است و به هیچ عنوان نباید این مراقبت ها را دست کم بگیرید.

پزشکان و متخصصان معتقدند که مراقبت های قبل از ترمیم واژن اهمیت بسیار زیادی داشته و اگر مراجعین طبق نظر پزشکی نکات مهم را انجام ندهند ممکن است نتیجه مطلوب برای آنها حاصل نشود و حتی در مواردی خطرات جانبی سلامت آنها را تهدید خواهد کرد.

درمان سایر آسیب ها به واسطه ترمیم واژن

یکی از مهمترین مسائلی که برای عموم بانوان به وجود می‌ آید این است که فعالیت‌ هایی که برای ترمیم واژن انجام میشود.

برای بهبود کدام عوارض است و آیا می توانند تمامی بخش های واژن را با عمل های جزئی و یا پیشرفته درمان کنند یا خیر.

توجه داشته باشید که ناحیه واژن از چندین بخش تشکیل میشود که بافت آسیب پذیر آن معمولاً پرینه می باشد.

همچنین بافت های دیگر مانند لابیاها و کلیتوریس هم ممکن است تحت تاثیر عوامل مخرب دچار تغییرات نامناسب شوند.

پزشکانی که در زمینه زنان فعالیت دارند برای ترمیم واژن از روش های مختلف استفاده می‌ کنند، در برخی از مواقع دارو درمانی و در موارد دیگر ممکن است لیزر و جراحی کاربرد مناسبی داشته باشد.

سایر روش ها بر اساس شدت آسیب و نحوه ترمیم بافت واژن انتخاب میشوند و این متخصصان هستند که با توجه به خواسته و نیاز افراد بهترین روش را در پیش گرفته تا بتوانند نتیجه مناسب را به دست آورند.

مطالعه بیشتر  انواع روش های جراحی زیبایی واژن

متخصصان و پزشکان سایر آسیب های جزئی و عمده در بخش واژن را به راحتی درمان می کنند و با یک مراقبت ساده نتیجه‌ ای که انتظار دارید برای شما حاصل میشود.

متخصصان فعالیت هایی مانند پرینورافی، لابیاپلاستی و یا وایتنینگ واژن را انجام داده که هر کدام از آنها می‌ توانند نقش بسیار مهمی در زیبایی و سلامت واژن داشته باشند.

اگر ناحیه واژینال از سلامت و زیبایی کامل برخوردار باشد سبب افزایش اعتماد به نفس بانوان شده و زندگی زناشویی بهتری را تجربه می کنند و از نظر روانی و روحی آرامش بیشتری خواهند داشت.

زیرا اگر شخصی از جسم خود کاملا رضایت داشته باشد سایر مسائل و افت روحیه را تجربه نکرده و حتی بیماری های جسمانی مختلف را در سنین بالاتر پیش رو نخواهد داشت.

مسئله قابل توجه این است که سایر آسیب ‌ها در ناحیه واژن به راحتی قابل درمان است و پزشکان و متخصصان با در اختیار داشتن سایر تجهیزات پیشرفته می توانند چنین فرآیندی را با سلامت کامل سپری کرده و بهترین نتیجه ضمن حفظ سلامت مراجعین برای آنها حاصل میشود.

شما می توانید هر گونه آسیب در ناحیه واژن را به راحتی با پزشک خود در میان گذاشته و با بهترین روش هایی که به شما ارائه میشود سلامت و زیبایی خود را بازگردانید.

نحوه پرداخت هزینه بابت ترمیم واژن

ترمیم-واژن

ترمیم-واژن

امروزه بسیاری از افراد می‌ دانند که پس از انجام کلیه عمل های زیبایی، فرد مستلزم  پرداخت هزینه‌ های بیشتر خواهد بود.

البته باید بدانید هزینه عمل هایی که جنبه درمانی دارند از طریق شرکت‌ های بیمه ساپورت شده و بخشی از هزینه ها را پرداخت می کنند.

اما عمل هایی مانند ترمیم واژن در شمار عمل‌ های زیبایی قرار می‌ گیرند و شخصی که این فرآیند را انجام می‌ دهد موظف است کلیه هزینه های مربوط به این نوع عمل زیبایی را به طور کامل پرداخت نماید، و هیچ نوع بیمه ای مستلزم پرداخت بخشی از هزینه‌ ها نخواهد بود.

دلایل اصلی برای اقدام به ترمیم واژن

یکی از دلایل اصلی که بانوان برای انجام فرآیند های ترمیمی واژن اقدام می‌ کنند، داشتن ظاهری نازیبا می باشد که می توانند با استفاده از این فرایند هرگونه نقص را برطرف کرده و ظاهری زیبا و تمیز را برای ناحیه واژن خود فراهم سازند.

اما باید بدانید که ترمیم واژن تنها جنبه زیبایی ندارد و گاها می‌ تواند برای برخی از افراد به عنوان عمل های درمانی انجام شود. هر گونه درد در هنگام مقاربت جنسی و عدم تقارن در ظاهر واژن می‌ تواند عاملی برای انجام فرآیند های ترمیمی واژن باشد.

توجه داشته باشید که درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری می تواند از دیگر دلایل بارز برای انجام ترمیم واژن باشد.

البته ممکن است بزرگ بودن لابیا ها و عدم تقارن آنها هنگام پوشیدن لباس های تنگ و شلوار های چسبان برای افراد مشکلات و ناراحتی‌ هایی را ایجاد کنند که می‌ توانند با انجام فرآیند ترمیم واژن مشکل مربوطه را برطرف سازند.

به طور کلی احساس کشیدگی، سایش و یا سوزش در هنگام انجام فعالیت های روزانه به خصوص فعالیت های ورزشی، از دیگر دلایلی است که بانوان اقدام به انجام ترمیم واژن خواهند کرد تا بتوانند بخش های اضافه را برطرف کرده و عدم تقارن ها را نیز بازسازی کنند.

میزان خطر فرایند ترمیم واژن

ترمیم-واژن

ترمیم-واژن

لازم است بدانید که انجام فرآیند های که مربوط به واژن میشود، در شمار جراحی‌ های ایمن و کم خطر قرار می‌ گیرند.

مطالعه بیشتر  آندومتریوز

اگر ترمیم واژن به واسطه پزشکان و متخصصان مجرب انجام پذیرد، هیچ گونه خطری فرد را تهدید نکرده و نتیجه دلخواه طی مدت زمان کوتاهی به دست می‌ آید.

توجه داشته باشید که مراقبت های قبل و بعد از ترمیم واژن به اندازه اصل فرآیند اهمیت داشته و نباید از انجام آنها غافل شوید.

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

با توجه به توصیه و گفته متخصصان پیش از انجام فرایند لابیاپلاستی فرد مستلزم رعایت اصول خاصی نخواهد بود.

اما باید بدانید که پس از این نوع جراحی باید مراقبت های ذکر شده را به طور کامل انجام داده تا بتوانید از بروز آسیب ها جلوگیری نمایید و نتیجه دلخواه را طی مدت زمان کوتاه حاصل گردانید.

بهتر است که در چند روز اول پس از انجام ترمیم واژن به درد و تورم خود اهمیت داده و هر نوع مسکن را که برای شما تجویز میشود در فواصل زمانی مشخص شده مصرف نمایید. البته استفاده از کمپرس یخ و آب سرد نیز می‌ تواند میزان درد را کاهش داده و تورم را نیز از بین می‌ برد.

بهتر است تا زمان مشخص شده توسط پزشک از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان با جنس های پلاستیکی خودداری نمایید.

در چنین وضعیتی لباس های نخی و آزاد گزینه مناسبی برای شما خواهند بود.

طبق گفته متخصصان فرد پس از انجام ترمیم واژن می تواند حدوداً یک هفته بعد به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد و هیچ گونه محدودیتی برای انجام آنها نخواهد داشت.

متخصصان همواره تاکید می‌ کنند که هنگام استحمام برای طولانی مدت ناحیه جراحی شده را در مواجهه با آب و شوینده های قوی قرار ندهید و پس از آن ناحیه مربوطه را به طور کامل خشک کنید، زیرا رطوبت می تواند آسیب های مختلف را به همراه داشته باشد.

اگر احساس می کنید که تورم، درد و قرمزی تا مدت زمان بسیار طولانی ادامه پیدا می کند بهتر است که برای بررسی بیشتر به پزشک متخصص مراجعه کرده و عارضه پیش آمده را بررسی کنید.

تمرینات ورزشی سنگین و هرگونه فعالیت خاص مانند دوچرخه‌ سواری و اسب‌ سواری بهتر است تا مدتی کنار گذاشته شوند تا از آسیب های احتمالی جلوگیری نمایید.

البته شما می توانید برای انجام فعالیت های جنسی با پزشک خود مشورت کنید، زیرا با معاینه زخم می توانند زمان مناسب برای شروع فعالیت های معمول را به شما اطلاع دهند.

سن مناسب برای انجام فرآیند ترمیم  واژن

ترمیم-واژن

ترمیم-واژن

زمانی که شخصی برای انجام عمل های زیبایی ناحیه واژینال به متخصصان مراجعه می کند، پیش از آنکه مشکل آنها مورد بررسی قرار بگیرد، متخصصان ابتدا از وضعیت جسمانی و سنی آنها مطلع میشوند تا بتوانند تایم مناسبی را برای انجام فرایند ترمیم واژن در نظر بگیرند.

لازم است بدانید که متخصصان برای ترمیم واژن تاکید دارند که فرد باید سن بلوغ را گذرانده باشد، زیرا پیش از آن رشد آنها کامل نشده و ممکن است حتی پس از عمل، آسیب‌ های مختلفی نمایان شود.

البته باید بدانید که ترمیم واژن برای زمانی اتفاق می‌ افتد که نقص های مختلف در واژن نمایان شوند و معمولاً بانوان چنین شرایطی را پس از زایمان های طبیعی تجربه می‌ کنند به همین دلیل متخصصان توصیه می‌ کنند که با عبور از سنین جوانی و پایان دوران بارداری بهترین زمان برای انجام فرآیند های ترمیم واژن خواهد بود.

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

پیج اینستاگرام دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

کانال آپارات دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

کانال نماشا دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

———————————————————–

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button