در مورد فرآیند ابدومینوپلاستی حین زایمان سزارین چه می دانید

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

یکی از پیچیده ترین و مهمترین فرآیند هایی که بانوان در طول زندگی خود تجربه می ‌کند انجام فرایند زایمان به صورت طبیعی و سزارین می باشد، اما متخصصان همواره در این شرایط سلامت مادر و نوزادان را در اولویت قرار داده و هرگونه آسیب های احتمالی را به حد نا ممکن برسانند.

بسیاری از بانوان با انجام فرآیند بارداری ممکن است اضافه وزن های شدید را متحمل شوند که روش ‌های مختلفی برای برطرف کردن آنها وجود دارد. همواره متخصصان و پزشکان به افراد توصیه می‌ کنند که اگر به هر دلیلی در روند بارداری دچار اضافه وزن های شدید و یا با تجمع چربی زیاد در ناحیه شکم مجواجه شدید، بهتر است که روش‌های ساده ‌تری مانند ابدومینوپلاستی حین زایمان سزارین را برای خود انجام دهند تا بتوانند با کمترین میزان عارضه زیبایی اندام خود را ازگردانید.

ابدومینوپلاستی روشی برای خارج کردن چربی ها می باشد که در برای انجام آن معمولا لایه های اصلی چربی با تیغه های بسیار برنده شکاف داده میشود و ممکن است افراد چندین بخیه را به صورت عمقی و یا سطحی تجربه نمایند، در چنین شرایطی قطعاً انجام ابدومینوپلاستی حین زایمان سزارین برای افراد بهتر خواهد بود و می توانند با یک جراحی نوزاد خود را متولد کرده و طی همین فرآیند عمل زیبایی ابدومینوپلاستی را با کمترین میزان عوارض انجام دهند و با یک بار مراقبت اصولی، زیبایی و سلامت خود را حفظ خواهند کرد.

فرایند ابدومینوپلاستی برای چه کسانی مناسب است؟

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

امروزه بسیاری از افراد ممکن است به دلیل عدم تحرک و یا مسائل ژنتیکی دچار اضافه وزن و چاقی و تجمع چربی در نواحی مختلف بدن به ویژه نواحی شکم شوند. البته باید بدانید که شرایط خاصی مانند بارداری نیز می تواند عاملی برای بروز چنین چنین اتفاقی باشد.

مطالعه بیشتر  دلایل ایجاد خارش بعد از لابیاپلاستی

امروزه پزشکان و متخصصان می ‌توانند با استفاده از روش های کم هزینه و کم دردسر چربی های اضافه بدن را خارج نمایند، و همواره می ‌توانند فرآیند ابدومینوپلاستی چربی های اضافه را هنگام زایمان سزارین انجام دهند. ابدومینوپلاستی بدون درد و خونریزی اتفاق می ‌افتد و مادر می ‌تواند یک بار بخیه و زخم های متعدد را تجربه نمایند.

معمولا برای انجام فرآیند ابدومینوپلاستی برش‌ هایی را در نواحی مختلف بدن ایجاد می کنند که به واسطه ی آنها می توانند چربی های اضافه را خارج کرده و سپس با چند بخیه لایه های شکافته شده را به یکدیگر می ‌چسبانند.

اگر اشخاص بتوانند با انجام زایمان سزارین به صورت همزمان ابدومینوپلاستی را انجام دهند، قطعا می  توانند درد و آسیب‌ های کمتری را متحمل شوند و می ‌توانند با پرداخت یک بار هزینه مناسب نتیجه دلخواه را کسب نمایند.

مراقبت های پس از ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

امروزه بسیاری از متخصصان به افراد توصیه می‌ کنند که برای انجام عمل های زیبایی به ویژه فرایند های لاغری زمان مناسب را انتخاب نمایند. یکی از بهترین و کاربردی‌ ترین عمل‌ هایی که افراد می توانند برای لاغری انجام دهند، فرآیند ابدومنوپلاستی می باشد که می‌ توانند پس از اتمام زایمان سزارین آن را آغاز کرد.

متخصصان پس از خروج نوزاد از رحم مادر در صورت وجود چربی های اضافه می توانند عمل ابدومینوپلاستی را شروع کرده و دیگر نیازی به جراحی‌ های مجدد و برش های گوناگون نخواهند داشت و می توانند با همان یکبار برش در قسمت پایینی شکم، چربی های اضافه را خارج کرده و نتیجه ای مطلوب را حاصل گردانند.

اما باید بدانید مراقبتی که پس ابدومنوپلاستی بعد از زایمان سزارین انجام میشود، نقش بسیار مهمی در نتیجه عمل دارد، البته به دلیل زخم و بخیه هایی که ناحیه رحم وجود دارد فرد باید مراقبت کافی را انجام دهد، تا زخم ها سریعا بهبود پیدا کنند.

بهتر است که پس از انجام ابدومینوپلاستی به خوبی مراقبت های توصیه شده توسط پزشک خود انجام دهید، تا بتوانید روند بهبود را سرعت بخشیده و از آسیب های جدی جلوگیری نمایید. نکته مهم این است که زخم ها باید از الودگی دور بمانند، زیرا اگر زخم ها و بخیه ها دچار عفونت شوند، روند بهبود آنها کند تر میشود و می‌ تواند آسیب‌ های بیشتری را برای افراد به همراه داشته باشد.

مطالعه بیشتر  روش های ایمن برای برجسته کردن جی اسپات با تزریق

نکته قابل اهمیت این است  که ابدومنوپلاستی فرایندی بدون بازگشت است، که می‌ تواند با مراقبت های کافی و انجام اصولی آن شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. متخصصان همواره توصیه می‌ کنند که پس از انجام فرآیند ابدومنوپلاستی تا مدت زمان مشخص شده از انجام فعالیت‌ های سنگین پرهیز کنید، و بهتر است که فعالیت های روزانه خود را با مشورت پزشک آغاز کرده و فعالیت‌ های سنگین را انجام ندهید.

هرگونه فشار بر نواحی مختلف شکم می‌ تواند آسیب‌ های زیادی برای شما به همراه داشته باشد و باعث باز شدن بخیه ها و نهایتاً خونریزی خواهد شد. متخصصان همواره توصیه می کنند که قبل و بعد از انجام فرایند ابدومینوپلاستی، طی مدت تعیین شده توسط پزشک از انجام لیزر های مختلف خودداری کنید.

بهتر است که به توصیه پزشکان عمل کرده و شرایط مساعدی را برای بهبود زخم های خود فراهم سازید، و تا زمانی که زخم های شما بهبود کامل پیدا نکرده اند، نباید از حمام های طولانی مدت، سونا، جکوزی، استخر و فعالیت هایی مانند سولاریوم استفاده کنید، زیرا می‌ تواند باعث تشدید زخم‌ های شما شده و زخم شما را محل مناسبی برای رشد باکتری ها و بروز عفونت نمایند.

نحوه پرداخت هزینه های ابدومینوپلاستی

لازم است بدانید که ابدومنوپلاستی در شمار عمل های زیبایی قرار می‌ گیرد و ممکن است بیمه‌ ها و حتی بیمه های تکمیلی هیچ گونه هزینه‌ ای بابت آنها تقبل نکند. اما باید بدانید که اگر پزشک شما موافقت کند و ایبدومنوپلاستی را پس از زایمان سزارین انجام دهد، ممکن است در کاهش هزینه‌ ها به شما کمک شایانی نماید. بهتر است که ابدومینوپلاستی را هم برای حفظ سلامت افراد و هم برای پرداخت هزینه های مناسب، پس از زایمان سزارین انجام دهید.

نکاتی در مورد ابدومینوپلاستی

به طور کلی افزایش و تجمع چربی در نواحی مختلف بدن به ویژه شکم، می تواند برای افراد آزار دهنده و غیر قابل تحمل باشد، که می‌ توان با روش‌ های مختلف اقدام به هموار سازی نواحی شکم کرده و چربی های اضافه را به روش‌ های مختلف خارج نمود.

مطالعه بیشتر  دوقلو باردار شدن

دلایل مختلفی مانند زایمان، تغییرات هورمونی، افزایش سن و مصرف دخانیات و غذاهای ناسالم همگی از عوامل افزایش چربی در ناحیه شکم هستند که ممکن است حتی با اصلاح رژیم غذایی و ورزش های پیوسته هم از بین نروند. با این حال افراد می توانند با استفاده از فرآیند ابدومینوپلاستی چربی را از شکم خارج کرده و ظاهری زیبا و شکمی سفت و عضلانی برای خود به وجود آورند.

لازم است بدانید که در انجام فرآیند ابدومینوپلاستی پزشک تشخیص می‌ دهد که آیا این فرآیند برای افراد گزینه مناسبی است یا خیر. البته شرایط جسمانی افراد، سلامت آنها، محدودیت‌ های سنی و دیگر عوارض را در نظر خواهند گرفت.

عوارض احتمالی فرایند ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

هر نوع عمل جراحی ممکن است برای افراد عوارض و آسیب‌ هایی را به همراه داشته باشد که البته می‌ توان‌ طبق نظر پزشک و انجام مراقبت‌ های کافی از عوارض احتمالی جلوگیری نمود. اگر فردی برای انجام ابدومینوپلاستی داروی بیهوشی دریافت کند، ممکن است تا مدتی عوارض آن را متحمل شود.

از طرف دیگر عواملی مانند خونریزی، باقی ماندن جای بخیه و حساسیت‌ های پوستی از عوارض شایع فرآیند ابدومینوپلاستی هستند. گاها ممکن است افراد در ناحیه برش بر روی سطح پوست خود تورم و قرمزی های طولانی مدت را تجربه کنند، که می توانند با استفاده از روش‌ های مناسب و از طریق توصیه پزشکان عارضه پیش آمده را برطرف سازند.

توجه داشته باشید که تغییر رنگ پوست، تجمع مایع و یا شل شدن و افتادگی پوست از عوارض شایع ابدومینوپلاستی می باشد و اگر افراد بلافاصله پس از انجام ابدوپلاستی توصیه های پزشکان را انجام دهند، دچار چنین عوارضی نشده و همواره سلامت آنها به خطر نخواهد افتاد.
همچنین جهت نوبت دهی با ایشان تماس حاصل فرمایید.
<

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

پیج اینستاگرام دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

کانال آپارات دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

کانال نماشا دکتر محبوبه مأموریان اصفهانی

———————————————————–

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button